Agroplus F Keyline

AGROLUS F KEYLINE

Nowe modele Agroplus F Keyline marki DEUTZ-FAHR stanowią optymalne połączenie kompaktowych wymiarów, odpowiednich parametrów eksploatacyjnych i zredukowanej ceny. Gamę ciągników Agroplus F Keyline tworzą cztery modele z silnikami w zakresie mocy od 55 do 75 KM. Ze względu na minimalną szerokość 146 cm, modele Agroplus F Keyline świetnie sprawdzają się w pracach w międzyrzędziach, jak również w transporcie w sadzie i po za nim.

Silnik

Nowe modele Deutz-Fahr Agroplus F Keyline zostały wyposażone w trzy- lub cztero-cylindrowe silniki FARMotion, spełniające wymogi normy emisji spalin Euro IIIb / Tier 4 Interim. Silniki FARMotion zaprojektowano specjalnie z myślą o wykorzystaniu ich potencjału w ciągnikach rolniczych, dlatego właśnie oferują one kompaktowe gabaryty, trwałość, niezawodność i małą ilość koniecznych czynności obsługowych. Wszystko to aby zagwarantować maksymalną wydajność, wysoką moc, stały moment obrotowy, niskie zużycie paliwa. Nowe silniki FARMotion oferują: zredukowaną pojemność (teoria downsizingu), wysoko-ciśnieniowy i elektronicznie sterowany układ wtryskowy CommonRail, bezobsługowy układ oczyszczania spalin z recyrkulacją spalin z zaworem EGR oraz katalizatorem DOC, prędkość znamionową wynoszącą 2200 obr/min.

Napęd

Nowe modele Agroplus F Keyline wyposażone są w pełni mechaniczną skrzynię biegów oferowaną w czterech wersjach: 8+8, 10+10, 15+15 z reduktorem oraz nową skrzynię biegów 30+15 z reduktorem i mini-reduktorem. Wszystkie dźwignie posiadają czytelne oznaczenia, dzięki temu operator może bardzo sprawnie zmieniać przełożenia. Najbardzie rozbudowana skrzynia biegów 30+15 oferuje prędkości minimalne w zakresie 0,18 km/h przy zachowaniu prędkości maksymalnej na poziomie 40 km/h.

WOM

Wałekj odbioru mocy oferowany jest w dwóch konfiguracjach, w obydwu sprzęgło suche sterowane jest mechanicznie: 540 lub 540-540ECO. Opcjonalnie – modele Agroplus F Keyline mogą być wyposażone w WOM synchro. Nowe przepisy wymagają wykorzystania dodatkowego zabezpieczenia w postaci przycisku, którym operator musi potwierdzić działanie wałka odbioru mocy w przypadku chęci opuszczenia fotela operatora. Jeśli operator (przy uruchomionym napędzie wałka) nie wciśnie przycisku zabezpieczenia WOM i opuści fotel, po 7 sekundach silnik ciągnika zostanie wyłączony.

Hydraulika i podnośnik

Układ hydrauliczny posiada pompę o stałej wydajności wynoszącej 42 l/min. Układ kierowniczy wyposażono w niezależną pompę wspomagania o wydajności 18 l/min. Ciągniki dostępne są w sprzedaży z dwoma wariantami wyposażenia w wałek odbioru mocy. W modelu Keyline WOM sterowany jest suchym sprzęgłem za pomocą dźwigni. Proste wyposażenie i ergonomiczne przyrządy sterownicze pozwalają sprawnie i skutecznie wykonywać różnego rodzaju prace.

Hamulce

Wszystkie modele Agroplus F Keyline oferują skuteczny układ hamulcowy na czterech kołach i zawór do sterowania hamulcami przedniej/tylnej osi. Hamulce modeli Keyline to pewność i bezpieczeństwo w każdych warunkach.

Kabina

Nowe modele Agroplus F Keyline oferują wysoki komfort pracy i dużą ergonomię sterowania. Po zajęciu miejsca za kierownicą poczujesz komfort i wygodę. Dzięki temu nawet zadania wykonywane przez wiele godzin nie powodują nadmiernego zmęczenia operatora. Wygodny fotel operatora z układem amortyzacji mechanicznej skutecznie tłumi nierówności gwarantując utrzymanie wygodnej pozycji za kierownicą. Wszystkie przyrządy sterownicze zostały rozmieszczone dookoła miejsce operatora, jednocześnie utrzymano schemat kolorystyczny znany z pozostałych modeli ciągników marki DEUTZ-FAHR. Prosta obsługa pozwala na wielogodzinne wykonywanie rożnego rodzaju prac z pełną koncentracją, co przekłada się na zachowanie najwyższej wydajności.

HRT

Silnik wyposażono w innowacyjny układ hydraulicznie regulowanych popychaczy zaworów. System HRT działa w pełni automatycznie, eliminując koniczność okresowej regulacji luzów zaworowych.

UKŁAD HAMULCOWY NA 4 KOŁA
Ciągnik oferuje niezwykle sprawny i pewny układ hamulcowy z tarczami w kąpieli olejowej na wszystkich czterech kołach. Rozwiązanie to zapewnia najwyższe bezpieczeństwo operatora w każdych warunkach.


NAPĘD NA CZTERY KOŁA

Cztery koła napędowe to najlepsza trakcja nawet w najcięższym terenie. Napęd przedniej osi może być uruchamiany automatycznie przez funkcję ASM (jeśli ciągnika jest w ASM wyposażony) lub manualnie za pomocą dźwigni lub przycisku (w zależności od modelu i wyposażenia).


PRĘDKOŚĆ 40 KM/H

Skrzynia biegów z prędkością maksymalną 40km/h. W zależności od modelu, 40km/h może być osiągane także przy zredukowanej prędkosci obrotowej silnika, co dodatkowo poprawia komfort jazdy, zmniejsza spalanie, wibracje i hałas.

timthumb (4)

separator

KONTAKT

PRZEJDŹ DO KONTAKTU, NASI HANDLOWCY POMOGĄ DOBRAĆ ODPOWIEDNI  SPRZĘT.