NIEZWYKŁA UNIWERSALNOŚĆ.

Agrovector 25.5 – niezwykle uniwersalna, kompaktowa ładowarka teleskopowa marki Deutz-Fahr. Małe gabaryty nowego modelu Agrovector 25.5 idą jednak w parze z wyjątkową charakterystyką w zakresie udźwigu i wysięgu. Oznacza to, że kazdy kto wybierze najmniejszy model ładowarki teleskopowe w ofercie marki Deutz-Fahr otrzyma doskonała maszynę, przeznaczoną do wykonywania róznego rodzaju prac w gosopodarstwie. Agrovector 25.5 z łatwością radzi sobie z przewozem i przestawianiem palet, może być wyposazony w łyżkę lub szereg dodatkowch typów osprzętu.

timthumb (1)

Silnik

NIEZAWODNOŚĆ I EKONOMIA EKSPLOATACJI.

Nowe ładowarki teleskopowe Deutz-Fahr Agrovector 25.5 wyposażono w ekonomiczny i niezawodny silnik Deutz 2.9 L04 o mocy 55kW / 74KM, spełniający wymogi normy emisji spalin Tier 4i.  System oczyszczania spalin wykorzystuje katalizator utleniający DOC oraz zewnętrzny, chłodzony układ recyrkulacji spalin EGR. Katalizator DOC jest bezobsługowy, okres jego eksploatacji określa się na cały okres użytkowania ładowarki. Dodatkowo, katalizator nie wymaga czyszczenia, regeneracji co dodatkowo upraszcza sposób użytkowania ładowarki.

timthumb (2)

Napęd

WYDAJNY UKŁAD NAPĘDOWY.

Nowa ładowarka teleskopowa Agrovector 25.5 została wyposażona w hydrostatyczny układ napędowy znany z większych modeli ładowarek Deutz-Fahr. W przeciwieństwie do modeli Agrovector 29.6 i 35.7, nowa ładowarka oferuje jeden zakres prędkości jazdy od zatrzymania do prędkości maksymalnej. Napęd zoptymalizowano pod kątem wydajności pompy, dzięki czemu praca ładowarką Agrovector 25.5 jest jeszcze bardziej sprawna i wydajna. Na przedniej osi zamontowano tarczowy układ hamulcowy.

Hydraulika i podnośnik

WYDAJNA POMPA HYDRAULIKI.


Nowy model kompaktowej ładowarki teleskopowej Agrovector 25.5 został wyposażony w pompę oleju o wydajności 72 l/min. Układ gwarantuje utrzymanie optymalnych parametrów pracy wysięgnika, przy róznych prędkościach obrotowych silnika. Złącza układu hydraulicznego na końcu wysięgnika pozwalają na wykorzystanie ładowarki w pracach z użyciem osprzętu napędzanego hydraulicznie. Napęd maszyny na wysięgniku uruchamiany jest za pomocą przycisku na joysticku. Wydatek oleju może być regulowany poprzez przyciski w kabinie operatora.

Agrovector_autopolmozbyt_ladowarka_teleskopowa

Agrovector_autopolmozbyt_ladowarki_teleskopowe

Hamulce

SKUTECZNY UKŁAD HAMULCOWY.

Marka Deutz-Fahr znana jest z dbałości o systemy gwarantujące najwyższy poziom bezpieczeństwa aktywnego i biernego w swoich maszynach. Także nowa ładowarka teleskopowa Agrovector 25.5 to wszechstronna, zwrotna, uniwersalna maszyna, za pomocą której operator może wykonywać różnego typu prace z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa. Za pomocą przycisków na desce rozdzielczej, operator może zmieniać sposób kierowania. Maszyna umożliwia sterowanie: dwoma przednimi kołami, czterema kołami jednocześnie oraz jazdą w tak zwanym psim chodzie.

Kabina

KOMFORTOWA KABINA I ERGONOMICZNE STEROWANIE.
Nowy Agrovector 25.5 oferuje bardzo kompaktową ale jednocześnie komfortową kabinę na pięciu słupkach. W jej wnętrzu umieszczono całkowicie nowy panel wskaźników, nowe koło kierownicy, nową dźwignię rewersu kierunku jazdy, wskaźnik przeciążenia wysięgnika LSI, nowy joystick, nowe panele z przyciskami do obsługi wszystkich funkcji ładowark. Amortyzowany, regulowany i amortyzowany fotel operatora zapewnia wysoki poziom komfortu w trakcie prac wykonywanych z użyciem Agrovectora 25.5.

Agrovector_autopolmozbyt_ladowarka_teleskopowa2

Specyfikacja

255

timthumb (4)

separator

KONTAKT

PRZEJDŹ DO KONTAKTU, NASI HANDLOWCY POMOGĄ DOBRAĆ ODPOWIEDNI  SPRZĘT.