PŁYNNA PRACA MASZYNĄ Z NAPĘDEM HYDROSTATYCZNYM.

Agrovector 29.6-35.7 to wyjątkowe, wszechstronne, niezwykle uniwersalne ładowarki teleskopowe z napędem hydrostatycznym. Modele róznią się udźwigiem oraz wysięgiem maksymalnym. Komfortowa kabina zapewnia ogromny komfort nawet w trakcie wielogodzinnych zajęć. Prace moga być wykonywane także w nocy ponieważ Agrovector został wyposażony także w rozbudowany pakiet reflektorów zarówno z przodu jak i z tyłu.

Agrovector 296-357_autopolmozbyt

Silnik

EKONOMICZNY SILNIK DEUTZ Tier 3.

Ładowarki teleskopowe Agrovector 29.6 oraz 35.7 wyposażono w silnik Deutz TCD2012 o pojemności 4038 litra. Jednostka napędowa spełnia wymogi normy emisji spalin Tier 3 i wykorzystuje układ recyrkulacji spalin EGR. Jest to cztero-cylindrowy silnik z czterema zaworami na każdym z cylindrów. Silnik gwarantuje dużą elastyczność, jest wyposażony w turbosprężąrkę, która dodatkowo podnosi walory użytkowe jednoski napędowej. Co ważne, silniki ładowarek teleskopowych Agrovector 29.6 i 35.7 są kompatybilne z paliwami Biodiesel – nawet w postaci czystego B100.

Agrovector 296-357_ladowarka_teleskopowa2

Napęd

CZUŁY, PŁYNNY NAPĘD HYDROSTATYCZNY.

Ładowarki teleskopowe Agrovector 29.6 oraz 35.7 to modele z napędem hydrostatycznym. Oferują wujątkowo płynną zmianę bezstopniową prędkości jazdy od zatrzymania aż do prędkości maksymalnej. Obydwa modele posiadają specjalną dźwignię umieszczoną pod kołem kierownicy, służącą do zmiany zakresów prędkości. Agrovector 29.6 oferuje dwa zakresy: od 0 do 10 km/h oraz zakres transportowy od 0 do 33 km/h. Model 35.7 także posiada dwie opcje: pierwszy zakres do prędkości od 0 do 6,5 km/h a drugi od 0 do 31 km/h. Obsługa dźwigni jest bardzo prosta i intuicyjna, operator wybiera zakres prędkości najlepiej odpowiadający wymogom pracy jaką wykonuje zmieniając ustawienie pokrętła umieszczonego na dźwigni.

Hydraulika i podnośnik

WYDAJNA POMPA HYDRAULIKI.


Agrovector 29.6 oraz 35.7 to wyjątkowo sprawne ładowarki teleskopowe, wyposażone w wydajny układ hydrauliczny. Standardowo, obydwa modele zostały wyposażone w pompe zębatkową. Opcjonalnie możliwe jest wyposażenie obydwu modeli w pompę tłoczkową o zmiennej wydajności wynoszącej nawet 102 l/min. Pojemność zbiornika układu hydraulicznego wynosi w modelu 29.6: 64 litry, natomiast w modelu 35.7: 96 litrów. Zbiornik oleju został umieszczony centralnie pod ramą ładowarki co pozwoliło obniżyć środek ciężkości maszyny i poprawić jej własności trakcyjne w trudnym terenie oraz stabilność w trakcie przewożenia ładunków na wysięgniku.

Agrovector 296-357_ladowarka_teleskopowa3

Agrovector_autopolmozbyt_grojec2

Hamulce

PEŁNE BEZPIECZEŃSTWO W KAZDYCH WARUNKACH.

Agrovector 29.6 i 35.7 to modele oferujące wzmocnione osie i ramę. Dla zapewnienia nelepszych własności trakcyjnych w trakcie jazdy w różnego rodzaju terenie zostały wyposażone w stały napęd przekazywany na wszystkie cztery koła. Dodatkowo obydwa modele wyposazone w blokady mechanizmów różnicowych obydwu osi. Blokada oferuje ograniczony poślizg wynoszący 45%. Duży kąt skrętu kół wynoszący 56 stopni gwarantuje dużą zwrotność i ogromną łatwość manewrowania. Promień zawracania (po kołach) wynosi w przypadku modeli 29.6 tylko 3,9 metra. Agrovector 35.7 oferuje promień zawracania wynoszący zaledwie 4,4 metra.

Kabina

WYGODA OPERATORA TO WYSOKA PRECYZJA JEGO PRACY.

Kabina ładowarek teleskopowych Agrovector 29.6 i 35.7 to przestronne, komfortowe centrum dowodzenia wszystkimi funkcjami maszyny. Czytelne i rgonomiczne rozmieszczenie przyrządów sterowniczych ułatwia obsługę wszystkich funkcji. Wysięgnik sterowany jest za pomocą joysticka wielofunkcyjnego. Układy wentylacji, klimatyzacji i ogrzwenia pozwalają na całoroczne korzystanie z maszyny. Ładowarka może być wyposażona w pneumatycznie amortyzowany fotel operatora. Wygodne siedzisko zapewnia dobre podparcie nóg zmniejszajac jednocześnie zmęczenie w trakcie wielogodzinnych prac.

Agrovector_autopolmozbyt_grojec3

Specyfikacja

Agrovector 296-357_ladowarka_teleskopowa_specyfikacja

Agrovector 296-357_ladowarka_teleskopowa_specyfikacja2

Galeria

timthumb (4)

separator

KONTAKT

PRZEJDŹ DO KONTAKTU, NASI HANDLOWCY POMOGĄ DOBRAĆ ODPOWIEDNI  SPRZĘT.