SKUTECZNY NAPĘD POWERSHIFT.

DEUTZ-FAHR oferuje kompletną gamę produktów. W ofercie marki znajdują się także ładowarki teleskopowe. Gamę tworzą między innymi modele 33.7, 37.6 i Agrovector 37.7. Wszystkie łączą dużą wszechstronność i uniwersalność z niskimi kosztami eksploatacji. Takie parametry jak: niezawodny, elastyczny i ekonomiczny silnik Deutz, nowatorska skrzynia biegów Powershift, duża wysokość podnoszenia wynoszaca maksymalnie 7,3 metra, dodatkowe wyjścia hydrauliki na wysięgniku, duży prześwit, nisko umieszczony środek ciężkości, wydajny napęd na 4 koła oraz trzy tryby kierowania sprawiają, że Agrovector sprawnie radzi sobie w każdych warunkach. Operator ma do dyspozycji także wygodne i przestronne stanowisko pracy z doskonałą widocznością, układem wydajnej klimatyzacji i rozbudowanym pakietem oświetlenia.

Agrovector_autopolmozbyt_grojec_ladkowaka_teleskopowa

Silnik

MOCNY I EKONOMICZNY SILNIK.

Nowe modele ładowarek teleskopowych Agrovector 33.7, 37.6 i 37.7 wyposażono w 4-cylindrowy silnik Deutz o pojemności 3,6 litra, który spełnia wymogi normy Tier 4i. Są to nowe ładowarki dostępne są z silnikami generującymi 100 lub 123 KM mocy. Oprócz doskonałych parametrów eksploatacyjnych nowych jednostek napędowych, cechą charakterystyczną nowych modeli są niskie koszty eksploatacji dzięki zredukowanemu do minimum zużyciu paliwa.

Agrovector_autopolmozbyt_grojec_ladkowaka_teleskopowa2

Agrovector_autopolmozbyt_ladowarki_teleskopowe3

Napęd

NAPĘD POWERSHIFT.

Agrovector 33.7, 37.6 i 37.7 w konfiguracji z silnikiem o mocy 100 KM wykorzystuję przekładnię Powershift z czterema półbiegami do przodu i trzema do tyłu (lub opcjonalnie w modelu z mocniejszym silnikiem o mocy 123 KM z 6 półbiegami do przodu i 4 do tyłu). Układ napędowy umożliwia jazdę z prędkością maksymalną wynoszacą 40 km/h. Skrzynia Powershift będzie najlepszym rozwiązaniem do wykorzystania w zadaniach transportowych, także z przyczepami oraz w szybkich przewożeniu ładunków.

Hydraulika i podnośnik

WYDAJNA HYDRAULIKA.


Ładowarki Agrovector wyposażono w wydajny układ hydrauliczny co pozwala wykonywać prace jeszcze wydajniej. Ładowarki posiadają pompę Load-Sensing o zmiennej wydajności, sięgającej maksymalnie 150 l/min oraz ciśnieniu 250 bar.Agrovector może być wyposażony w dodatkowe wyjścia układu hydraulicznego na końcu ramienia wysięgnika oraz z tyłu maszyny. Układ hydrauliczny sterowany jest komfortowo za pomocą joysticka wielofunkcyjnego

Agrovector_autopolmozbyt_grojec6

Agrovector_autopolmozbyt_grojec_ladkowaka_teleskopowa22

Hamulce

PEŁNE BEZPIECZEŃSTWO PRAC.

Agrovector oferuje trzy różne tryby kierowania kół, jednoczesnie maszyna oferuje duży kąt skrętu kół sięgający aż 56 stopni. Za pomocą przycisków, operator może wybierać sposób sterowania pośród: trybu kierowania kołami przedniej osi, kierowania czterema kołami umożliwiającego wykonywanie bardzo ciasnych skrętów oraz jazda w tak zwanym „psim chodzie”. Dodatkowo, ładowarki posiadają funkcję marginesowania kół tylnych – czyli powrotu kół tylnych do położenia jazdy na wprost w trbie kierowania tylko kołami przedniej osi.

Agrovector_autopolmozbyt_ladowarki_teleskopowe34

Kabina

ERGONOMIA I KOMFORT Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI.
Ładowarki teleskopowe Deutz-Fahr Agrovector oferują jedną z najobszerniejszych kabin w swojej klasie: komfortowy fotel, duża przestrzeń dla operatora, ergonomicznie rozmieszczone przyrządy sterownicze zwiększają łatwość wykonywania prac. Wszystkie funkcje maszyny obsługiwane są za pomocą joysticka. Za pomocą przycisków operator może sterować pracą wysięgnika oraz funkcjami dodatkowymi osprzętu zamontowanego na jego końcu. Kabinę ładowarek Deutz-Fahr Agrovector zaprojektowano z myślą o zachowaniu najwyższego bezpieczeństwa operatora w trakcie prac.

Specyfikacja

Agrovector 3046-agrovector

Agrovector 3046-agrovector2

Agrovector 3046-agrovector3

GALERIA FILMÓW

GALERIA ZDJĘĆ

timthumb (4)

separator

KONTAKT

PRZEJDŹ DO KONTAKTU, NASI HANDLOWCY POMOGĄ DOBRAĆ ODPOWIEDNI  SPRZĘT.