Po dokładnym skoszeniu, przetrząśnięciu i zgrabieniu roślin, należy odpowiednio zabezpieczyć przechowywany materiał na kiszonkę. Aby uniemożliwić utratę wartości odżywczych, bele muszą zostać jak najszybciej opakowane. Oferujemy jednoczesne formowanie i owijanie bel, dlatego do wykonania tych prac zasadniczo wystarczy tylko jedna osoba. W DEUTZ-FAHR wierzymy, że dostarczając wydajne, a jednocześnie łatwe w obsłudze maszyny, dajemy impuls do zwiększenia rentowności Państwa firmy. Idealnie ukształtowane, ujednolicone okrągłe bele są efektem końcowym, o którym marzy każdy klient. Z ponad 30-letnim doświadczeniem w formowaniu i owijaniu bel, nasze maszyny mogą produkować bele o wysokiej gęstości, nawet w najbardziej wymagających warunkach.

Praso-owijarka

Informacje

Zwrotność
Dzięki unikalnej konstrukcji CompacMaster +, wraz ze zintegrowaną owijarką, możliwe jest wykonywanie dwóch czynności przez jedną maszynę. Ta niezwykle kompaktowa i lekka maszyna waży tylko 3700 kg. Dzięki swojej niskiej masie i doskonałej zwrotności CompacMaster+ DEUTZ-FAHR jest idealna do pracy w górzystych warunkach i świetnie nadaje się do stosowania na małych/podmokłych polach z wąskim dostępem.

Integral Rotor
CompacMaster + jest wyposażona w opatentowaną technologię * Integral Rotor, z podwójnymi zębami ze stali Hardox. Stal Hardox charakteryzuje się ekstremalną twardością i wytrzymałością, która pozwala zminimalizować zużycie zębów wirnika. Prosty, bezobsługowy układ podawania materiału roślinnego zwiększa w maksymalnym stopniu efektywność i wydajność maszyny, niezależnie od rodzaju sieczki. Niewielka odległość pomiędzy wirnikiem i podbieraczem zapewnia doskonały przepływ plonu. Wymuszone podawanie materiału zwiększa prędkość jazdy do przodu, co ma istotny wpływ na wyjątkową produktywność i ogranicza niszczenie upraw. Zespoły tnące
Zespoły tnące OC Deutz-Fahr mają nieograniczone możliwości zbioru i jednocześnie zachowują doskonałą jakości cięcia. Są uznawane przez użytkowników za jedne z najlepszych systemów tnących na rynku. Materiał roślinny jest wprowadzany i przekazywany do sekcji nożowych już na początkowym etapie, co zwiększa przepływ i poprawia wydajność cięcia, a także zapobiega tworzeniu się niepożądanych zatorów. CompacMaster + jest dostępny w dwóch różnych wersjach, z zespołami tnącymi wyposażonymi w 14 lub 23 noże, obie z możliwością wyboru grupy.

Praso-owijarka autopolmozbyt

Praso-owijarka grojec

IntelliWrap

REWOLUCYJNY PRZEŁOM W OWIJANIU FOLIĄ


Nową unikalną funkcją, która wraz z IntelliWrap pojawiła się w CompacMaster+, jest opatentowany system owijania folią. Owijanie folią oferowane przez DEUTZ-FAHR jest korzystne ze względu na niższe koszty, ochronę środowiska i łatwość obsługi. W opatentowanym* systemie owijania, folia z dwóch szpul jest nakładana na cylindryczną powierzchnię beli w komorze. W porównaniu do innych systemów owijania folią jest on bardziej korzystny, ponieważ można tu wykorzystać specjalną szeroką folię; standardowa rozciągliwa folia (750 mm); nie jest potrzebny specjalny szeroki materiał; aż do 30% oszczędności na owijaniu folią ze względu na wyższy współczynnik rozciągania**; mniejsza częstotliwość wymiany rolek folii i zoptymalizowany czas operacji, ponieważ etap początkowy i końcowy zostały maksymalnie skrócone dzięki unikalnej koncepcji 2 szpul.

Zawsze pod kontrolą
CompacMaster+ jest kompatybilny z ISOBUS. Ciągniki kompatybilne z ISOBUS nie muszą już być wyposażane w oddzielny zespół sterujący dla prasy. Natomiast w ciągnikach, które nie są kompatybilne z ISOBUS, można alternatywnie zastosować monitor VT50 lub CCI. Ustawienia operatora, takie jak liczba owinięć siatką/folią, rozpoczęcie wiązania automatycznego/ręcznego oraz wybór programów owijania można wykonać za pośrednictwem monitora. Informacje potrzebne operatorowi, takie jak wykrywanie rozmiaru beli, podgląd procesu owijania i liczby bel, są również dostępne.

* Patent lub zgłoszenie patentowe w jednym lub kilku państwach
** Na podstawie cen folii z sierpnia 2015 r.

GALERIA FILMÓW

GALERIA ZDJĘĆ

timthumb (4)

separator

KONTAKT

PRZEJDŹ DO KONTAKTU, NASI HANDLOWCY POMOGĄ DOBRAĆ ODPOWIEDNI  SPRZĘT.