Firma DEUTZ-FAHR oferuje kompletną linię przetrząsaczy CondiMaster.

Przetrząsacze grojec

CompactLine

CompactLine
Maszyny z serii CompactLine są wyposażone w niewymagającą czynności konserwacyjnych przekładnię z tylko jedną smarowniczką. Przekładnia jest przymocowana do ramy i nie pełni żadnej funkcji podporowej, dzięki czemu nie podlega naprężeniom.

Przetrząsacze polmozbyt

Przetrząsacze grojec polmozbyt 2

Proline

CondiMaster 9021-9041
Efektywna kosztowo konstrukcja
8 wirników, 48 palców i szerokość robocza wynosząca 9 m to nowe standardy efektywności kosztowej
wytrząsania. Dzięki dobrze zaprojektowanemu mechanizmowi możliwa jest regulacja wysokości składowania w urządzeniu CondiMaster 9021 do poziomu tak niskiego, jak 3,45 m. Dwa wirniki zewnętrze składają się w kierunku środka ciężkości maszyny, optymalizując wyważenie. Przy szerokości roboczej wynoszącej 9 m wytrząsacze oferują nawet 50 cm dodatkowej szerokości roboczej w porównaniu z wieloma produktami konkurentów.
Przekładnia transportowa
Urządzenie CondiMaster 9041 zostało skonstruowane z myślą o maszynach o niskiej mocy i niskim udźwigu. Standardowa specyfikacja obejmuje hydrauliczny system przetrząsania na krawędziach podnoszący komfort pracy. Podczas transportu drogowego masa przetrząsaczy spoczywa na zespole jezdnym, nie zaś na tylnej osi ciągnika

CondiMaster 8332-11132
Duża szerokość robocza, niskie zapotrzebowanie na moc
Maszyny CondiMaster 8332 i 11132 oferują znaczne szerokości robocze wynoszące odpowiednio 8,3 m i 11,0 m, ale idealnie nadają się do pracy z ciągnikami o niższych mocach dzięki zastosowaniu wariantu ciągnionego. Urządzenia te wyposażono w charakterystyczną dla maszyn CondiMaster przekładnię w kąpieli olejowej ProLine.
Łatwość transportu
Oba przetrząsacze z łatwością można przestawić do pozycji transportowej. Podczas transportu koła są przymocowane, dzięki czemu zagwarantowana jest płynna i stabilna praca. Koła wirników zostały zastąpione kołami o rozmiarze
18,0″. Gwarantuje to jeszcze wyższą stabilność pracy i transportu. Oba modele są przystosowane do transportu z prędkością 40km/h.

CondiMaster 11041-14042
Czysta wydajność
Modele CondiMaster 11041 i 14042 są bardzo łatwe w obsłudze. Wszystkie działania są obsługiwane hydraulicznie i sterowane z wnętrza kabiny operatora. Przetrząsacze są wyposażone w układ hydraulicznej regulacji przetrząsania na krawędziach, który zapobiega stratom słomy przy rowach i płotach. Mimo znacznych rozmiarów, urządzenia są wyjątkowo łatwe w obsłudze. Standardowo są one dostarczane z podwoziem transportowym umożliwiającym użytkowanie maszyny z ciągnikami o niewielkiej mocy
Wyjątkowe rozwiązanie transportowe
Przetrząsacze CondiMaster 11041 i 14042 dysponują wyjątkowym rozwiązaniem transportowym poprawiającym ogólną pracę przetrząsacza. W położeniu transportowym wirniki zewnętrzne są uchylane do przodu w stronę ramy transportowej. W ten sposób wysokość transportowa wynosi tylko 3,35 m, szerokość transportowa jest ograniczana do wartości poniżej 3 m. Rama transportowa umożliwia przetrząsaczom szybszy i łatwiejszy transport z jednego pola na inne.

GALERIA ZDJĘĆ

timthumb (4)

separator

KONTAKT

PRZEJDŹ DO KONTAKTU, NASI HANDLOWCY POMOGĄ DOBRAĆ ODPOWIEDNI  SPRZĘT.