MOC , JAKOŚC I WYDAJNOŚĆ.

Nowoczesne rozwiązania techniczne i całkowicie nowy design. Nowa seria kombajnów C7000 posiada nowoczesne wzornictwo opracowane wspólnie z biurem projektowym Giugiaro Design. Stylistyka jest wyrazem technologicznej dominacji marki DEUTZ-FAHR w klasie kombajnów zbożowych. Marka jest gwarancją doskonałej wydajności w trakcie zbiorów oraz najwyższej jakości ziarna i słomy. Wszystko to poparte 100-letnim doświadczeniem i nieprzerwanym postępem w projektowaniu kombajnów przez inżynierów marki DEUTZ-FAHR.

Kombajn Seria C7000 polmozbyt grójec

Header

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA TECHNICZNE DLA MAKSYMALNEJ WYDAJNOŚCI.

Planetarny napęd kosy Schumachera.
Dzięki przekładni planetarnej umożliwiającej cięcie z bardzo dużą częstotliwością cięcia (1220 ruchy na minutę), układ tnący Schumacher Easy Cut II zapewnia precyzyjne koszenie oraz wydajność w przypadku wszystkich plonów, nawet podczas pracy ze zbożem zielonym lub wyległym oraz roślinach o dużej gęstości. Innowacyjny układ z rolkami dociskającymi i prowadzącymi ostrza pozwala utrzymywać ostrze perfekcyjnie prosto, zmniejszając przy tym drgania, zużycie mechaniczne i straty mocy..

Kombajn C7000 autopolmozbyt grójec

Kombajn C7000 autopolmozbyt grójec - maszyny rolnicze polmozbyt

Przenośnik pochyły

MOCNA KONSTRUKCJA, PRECYZYJNE STEROWANIE.

Nawet najdrobniejsze detale nowych modeli kombajnów Serii C7000 zostały precyzyjnie dopracowane: przenośnik pochyły wyposażono w trzy łańcuchy i listwy oraz rolki podporowe. Mocna konstrukcja przenośnika pozwala na prac ę kombajnu z szerokimi hederami. Napęd z podwójnym pasem klinowym (opcjonalnie do zbioru kukurydzy dostępny jest pas klinowy potrójny) zapewnia dużą wydajność przy zredukowanym hałasie i wibracjach. Pierwszy krok do uzyskania doskonałych wyników w trakcie żniw.

Omłot i separacja


SKUTECZNY OMŁOT.

Specjalnie z myślą o kombajnach serii C7000, DEUTZ-FAHR opracował nowoczesny system omłotu, wyznaczający nowe standardy w tej klasie kombajnów. Solidny, niezawodny i niezwykle wydajny układ zapewnia delikatne młócenie ziarna. W efekcie uzyskano doskonałą jakość zbioru plonu. Ze względu na to, że duża część procesu oddzielania ziaren odbywa się już na klepisku, zredukowano odciążenie wytrząsaczy, co zwiększyło wydajność ogólną kombajnu

Kombajn C7000 autopolmozbyt grójec - maszyny rolnicze

Kombajn C7000 autopolmozbyt grójec - maszyny

Czyszczenie

WYDAJNY UKŁAD CZYSZCZENIA PLONU.

Podobnie jak system omłotu, również układ czyszczenia to konstrukcja opracowana przez inżynierów marki DEUTZ-FAHR. Sita oferują niezwykle dużą powierzchnię, a wentylator turbinowy podaje strumień potrzebny do czyszczenia plonu. Kombajny zbożowe marki DEUTZ-FAHR oferują najlepsze parametry użytkowe w pracach z różnego rodzaju plonami. Oprócz wydaności modele Serii C7000 oferują też doskonały komfort pracy operatora.

Zbiornik ziarna

POJEMNY ZBIORNIK ZIARNA, DŁUGA RURA WYŁADOWCZA.

Modele C7205 (z 5 wytrząsaczami) wyposażono w zbiornik na ziarno o pojemności 8500 litrów, natomiast modele C7206 (z 6 wytrząsaczami) mają zbiornik o pojemności 9500 litrów. Zbiornik napełniany jest przez podnośnik ślimakowy, minimalizujący uszkodzenia ziarna, jak również zapewniający optymalne rozłożenie zebranego plonu w zbiorniku. Napełnienie zbiornika można obserwować przez okno kabiny, natomiast jakość młócenia może zostać sprawdzona przez zewnętrzną klapę próbkowania ziarna. Dwa czujniki w zbiorniku aktywują kontrolkę oraz sygnał ostrzegawczy w kabinie, który informuje operatora o napełnieniu zbiornika.

Kombajn C7000 DEUTZ-FAHR - maszyny rolnicze polmozbyt

Seria C6000 kombajny - maszyny rolnicze grójec - sieczkarnia

Sieczkarnia

ZINTEGROWANA SIECZKARNIA.

Zintegrowana sieczkarnia jest wyposażona w wirnik o 48 ostrzach tnących rozmieszczonych w 4 rzędach w modelach z 5 wytrząsaczami słomy lub o 60 ostrzach w modelach z 6 wytrząsaczami słomy. Ostrza są ząbkowane i zakrzywione
Taka konfiguracja wytwarza przepływ powietrza, który równomiernie rozprowadza materiał na całej powierzchni listew tnących i który może być regulowany za pomocą ręcznie sterowanych deflektorów (opcjonalnie dostępny jest elektryczny układ sterowania). Układ może zostać ustawiony na siekanie słomy lub kukurydzy poprzez zmianę dwóch kół pasowych, bez potrzeby stosowania dodatkowych przekładni redukcyjnych do młócenia cięższych plonów. Położenie przeciwostrza jest regulowane w celu uzyskania wymaganego kąta siekania.

Hydraulika i napęd

NAJLEPSZE OSIĄGI, WYSOKA MOC I MOMENT.

Silnik kombajnu zbożowego musi być na tyle mocną jednostką, aby spełniać potrzeby związane z osiągami i funkcjonalnością samej maszyny, jak i również obsługą narzędzi dodatkowych, takich jak sieczkarnie i głowice do cięcia kukurydzy oraz łodyg. Musi również zapewniać odpowiedni margines momentu obrotowego w celu uzyskania niezawodnego funkcjonowania nawet w wymagających warunkach, bez zwalniania prędkości pracy układu młócącego.

Kombajn C7000 DEUTZ-FAHR - polmozbyt

Kombajn C7000 DEUTZ-FAHR - maszyny polmozbyt

Kabina

NAJWYŻSZEJ KLASY KOMFORT I ERGONOMIA.

Nowa kabina „Commander Cab V” została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu doskonałej widoczności, umożliwieniu niczym niezakłóconej widoczności na heder oraz zaoferowaniu dużej przestrzeni, wygody i ergonomii – potwierdzając tym samym siłe marki DEUTZ-FAHR. Wnętrze kabiny zostało zaprojektowane z zastosowaniem nowej kolorystyki, przyjemnych w dotyku materiałów. Duży, dający pewne oparcie i w pełni regulowany fotel operatora (dostępny w wersji z amortyzacją pneumatyczną lub mechaniczną) stanowi doskonałe uzupełnienie innowacyjnej kabiny. Do doskonałej widoczności we wszystkich kierunkach przyczynia się również kolumna kierownicy z układem regulacji. Koło kierownicy pokryte jest materiałem antypoślizgowym, a jej kształt gwarantuje pewny chwyt. Układ klimatyzacji pozwala operatorowi na dostosowanie temperatury i recyrkulacji powietrza oraz na zachowanie komfortu. Wysokiej jakości wykończenie nadaje kabinie Commander Cab V najwyższej klasy elegancji

SPECYFIKACJA

Kombajn C7000 DEUTZ-FAHR

GALERIA ZDJĘĆ

timthumb (4)

separator

KONTAKT

PRZEJDŹ DO KONTAKTU, NASI HANDLOWCY POMOGĄ DOBRAĆ ODPOWIEDNI  SPRZĘT.