NOWOCZESNOŚĆ I WYDAJNOŚĆ KLASY PREMIUM.

Seria C9000 jest ucieleśnieniem wielu lat doświadczeń w wytwarzaniu kombajnów oraz niezmiennego zaangażowania w rozwój nowych technologii, procesów i maszyn, które charakteryzuje markę DEUTZ-FAHR. Na Serię C9000 składają się cztery modele: C9205 TS, C9205 TS B, C9206 TS oraz C9206 TS B. Maszyny te łączą nadzwyczajną wydajność ze szczególną wszechstronnością (zwłaszcza przy zastosowaniach wielkopowierzchniowych), eleganckim wzornictwem i wyjątkową wielofunkcyjnością. Modele Serii C9000 wyróżniają się ekonomią eksploatacji, zredukowanymi kosztami użytkowania oraz nieskomplikowaną obsługą.

DEUTZ-FAHR kombajn Seria C9000 - sprzedaz maszyn rolniczych grójec

Header

HEDERY O SZEROKOŚCI DO 9 METRÓW.

Wysoce wydajne hedery o szerokościach od 4,8 do 9 metrów posiadają monolityczną, zwartą konstrukcję, zapewniającą doskonałe rozmieszczenie masy i najwyższą stabilność, która przyczynia się do maksymalnej trwałości oraz osiągów, niezależnie od szerokości cięcia. Przenośnik ślimakowy o dużej średnicy z szerokimi spiralami i palcami zapewnia stałe podawanie masy.

DEUTZ-FAHT Kombajn C9000

DEUTZ-FAHT Kombajn C9000 - polmozbyt

Przenośnik pochyły

NOWY PRZENOŚNIK POCHYŁY EXTRA FEEDING.

Przenośnik pochyły posiada łańcuchy i listwy zamontowane na rolkach. Mocna konstrukcja przenośnika pozwala na prac ę kombajnu z szerokimi hederami. Napęd z podwójnym pasem klinowym (opcjonalnie do zbioru kukurydzy dostępny jest pas klinowy potrójny) zapewnia dużą wydajność przy zredukowanym hałasie i wibracjach. Pierwszy krok do uzyskania doskonałych wyników w trakcie żniw

Omłot i separacja


NOWOCZESNY SYSTEM OMŁOTU.

Inżynierowie marki DEUTZ-FAHR opracowali najnowocześniejszy system omłotu stosowany w kombajnach Serii C9000. Ten wytrzymały, niezawodny i wysokowydajny układ delikatnie oddziela ziarna, gwarantując najwyższą jakość zbieranego plonu. Układ osiąga wysoką skuteczność separacji ziarna już pomiędzy bębnem młócącym a klepiskiem, ograniczając obciążenie robocze wytrząsaczy słomy, zwiększając wydajność i umożliwiając delikatniejszą obróbkę słomy. Kombajny DEUTZ-FAHR to optymalna wydajność oraz skuteczność działania przy dużej dbałości o plon i słomę

DEUTZ-FAHT Kombajn C9000 - polmozbyt grójec

DEUTZ-FAHT Kombajn C9000 - polmozbyt grójec - maszyny

Czyszczenie

WYDAJNY WENTYLATOR TURBINOWY, SYSTEM DGR.

Kombajny DEUTZ-FAHR oferują najlepsze parametry w zakresie separacji i czyszczenia. Duża długość i powierzchnia całkowita wytrząsaczy gwarantuje najlepsze parametry pracy kombajnu. Konstrukcja klawiszy pozwala na zbiór plonów o dużej wilgotności. Innowacyjna konstrukcja układu czyszczenia ziarna pozwala na dokładne czyszczenie plonu bez zbędnych strat ziarna

Zbiornik ziarna

DUŻY ZBIORNIK ZIARNA, SZYBKI WYŁADUNEK.

Zbiornik ziarna modeli Serii C9000 oferuje pojemność 9500 litrów i może zostać opróżniony z nadzwyczajnie dużą szybkością. Mocny silnik pozwala na rozładowanie zbiornika kombajnu podczas pracy, bez zatrzymywania, dzięki czemu utrzymana jest pełna wydajność pracy. Poziom napełnienia zbiornika można obserwować przez okno kabiny, natomiast jakość młócenia może zostać sprawdzona przez zewnętrzną klapę próbkowania ziarna. Kontrolka oraz sygnał ostrzegawczy uruchamiany przez dwa czujniki w zbiorniku informują kierowcę o napełnieniu zbiornika i konieczności opróżnienia go.

DEUTZ-FAHT Kombajn C9000 - polmozbyt grójec - maszyny rolnicze

DEUTZ-FAHT Kombajn C9000 - polmozbyt grójec - ciągniki

Sieczkarnia

WYDAJNA SIECZKARNIA I ROZRZUTNIK PLEW.

Wysokowydajna sieczkarnia kombajnów DEUTZ-FAHR gwarantuje dobre przygotowanie pola do kolejnych prac.Duża szerokość robocza sieczkarni umożliwia prace kombajnu z hederami o dużej szerokości roboczej. Praca sieczkarni sterowana jest bezpośrednio z kabiny, napęd uruchamiany jest przed włączeniem napędu bębna co zapobiega przeciążeniu systemu młócącego. Łatwy dostęp do noży redukuje czas prowadzenia czynności obsługowych.

Hydraulika i napęd

EKONOMICZNY SILNIK, DWU-STRONNIE WYPROWADZONY NAPĘD.

Kombajny DEUTZ-FAHR oferują napęd od silnika wyprowadzony z dwóch stron kombajnu. Pozwoliło to na rozdzielenie napędu mechanicznego i hydraulicznego oraz zredukowanie strat do minimum. Prosta konstrukcja napędu podzespołów pozwala zredukować codzienne czynności obsługowe. Mała liczba pasów i dobry dostęp to kolejne atuty dla klientów wybierających kombajny DEUTZ-FAHR

DEUTZ-FAHT Kombajn C9000 - polmozbyt grójec - ciągniki sadownicze

DEUTZ-FAHT Kombajn C9000 - polmozbyt grójec - ciągniki rolnicze

Kabina

PERFEKCYJNY KOMFORT I ERGONOMIA.

Po zajęciu miejsca w kabinie COMMANDER CAB V, operator ma do dyspozycji ergonomiczne stanowisko pracy z doskonałą widocznością na cała szerokość hedera. Estetyczne wykończenie wnętrza sprawia, że wygląd kabiny nie traci w oczach użytkowników po latach eksploatacji. Atermiczne szyby, osłony przeciwsłoneczne, dach nowej konstrukcji gwarantują komfort i wygodę operatora.

BALANCE

Innowacyjny układ poziomowania utrzymuje kombajn zbożowy w stabilnej i wypoziomowanej pozycji, automatycznie kompensując nachylenia poprzeczne do 20% oraz wzdłużne do 6%.

GALERIA FILMÓW

GALERIA ZDJĘĆ

timthumb (4)

separator

KONTAKT

PRZEJDŹ DO KONTAKTU, NASI HANDLOWCY POMOGĄ DOBRAĆ ODPOWIEDNI  SPRZĘT.